| Raluca963 a întrebat:

Asteptati scoala? daca "da" de ce? daca "nu' de ce? laughing. -Funda.

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Da o astept de ce findca am unde sa ma distrezlaughing ca vacanta asta a fost plictisitoare...sad

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu aștept școala fiindcă simt că de abia s-a terminat cu stresul examenelor că uite, trebuie să o iau de la capăt. Nu mersi, nu vreau, nu-mi trebuie, nu-mi pasă dacă sunt a IX-a, nu-mi pasă să-mi cunosc colectivul, profesorii, nu-mi pasă de nimic, eu vreau vacanță laughing Mi-a ajuns până peste cap câtă școală am făcut anul trecut.

Baftă

| AnneMarri a răspuns:

Nu pentru că m-am săturat de ea!

| Dumnezău a răspuns:

Nu prea.Dar o parte din mine rade malefic cand se gandeste ca ii mai face viata un iad profei de fizica inca un an.Aaa, da si o s-o mai stresez pe profa de romana pana isi da dracu seama ca sunt mai destept decat ea si sa-mi lase mie postu'.Si o sa ma distrez cu proful de religie, el fiind rocker. Taci ca-i bine! devil

| kittykat a răspuns:

NU ca accent pe NU laughing pentru ca trc la liceu si nu cunosc aproape p nimeni sad si nah ...mai bine acum ma distrez la maxim sh fac ce vr \m/

| browneyes99 a răspuns:

Buna!
Imi doresc sa incepa scoala si nu imi doresc sa inceapalaughing
Imi doresc sa inceapa scoala fiindca:
1. Vreau sa imi cunosc noii colegi.
2. vreau sa vad cum e in clasele 5-8.
3.mi-am propus sa iau unul din premii.
4.m-am plictisit in vacanta.

Nu imi doresc sa inceapa scoala fiindca:
1. ma trezesc de dimineata.
2.sunt multe teste si teze.
3.n-am chef de invatat.
4.toti copiii o sa rada de dintii mei, si n-am chef de glumele lor.
5.vine stresul scolii, ca nu ai invatat la o materie, ca ai luat nota mica la nu stiu ce.etc.
6.nu vreau sa se termine vacantalaughing!
Sper ca ti-am fost de folos! Funda? Plss!

| HappyCandy a răspuns:

Nu astept scoala, de ce iar o sa imi apara in ochi o fatacare ma enerveaza crying

| SoNevable a răspuns:

Da! o astept sa vina ca sa-i dau cu batan caplaughing) normal ca nu vreau sa inceapa tocmai am devenit expert pe un server de metin si daca incepe scoala nu prea o sa am timp de servertongue
By Alexinno...

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu! Cand ma gandesc ca nu mai este nici o luna pana la scoala...pentru ca am mult de invatat, nu mai pot sa stau 15 ore pe calculator,trebuie sa fac teme,nici sa ies afara nu mai pot, am meditatii si emotiile la matematica(nu sunt buna de nimic la ea, bine nici nu prea m-am omorat eu anul trecut big grin)

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu,pentru ca va fi un an mai greu decat de obicei, si.nu am chef de invatatlaughing thinking
tuuusmug?

| Narcis2007 a răspuns:

Mai am multe lucruri pe care sa nu le fac...

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Da! Eu astept scoala, pentru ca imi e dor de eacrying dar...Nu vreau sa se termine vacantalaughing

| cristinaserea a răspuns:

Da pentru ca vreau sa imi vad noii colegi sa cunosc profii si sa vad cum e la liceu:X:X

| Raluca963 explică:

@Hellenne : Sincer. asta ii primul an cand astept scoala!laughing
"De ce?"-> pentru ca vreau sa imi revad colegii. sa mai fac misto de profi [ stiu ca nu'i frumos, da mnabig grin ].

| Raluca963 explică:

@Dumnezău: Buna asta! laughing

| BrAmBuReL43 a răspuns:

Eu o astept

| cikomilk a răspuns:

Da o astept pentru ca ma plictisesc si imi e dor de prieteni! acum pls pls fundita