| Autumnfeelings a întrebat:

Voi asteptati scoala?

Răspuns Câştigător
| youangeldevil a răspuns:

Intr-un fel da...mi dor de prieteni...iar intr-un fel nu fiindca vor incepe testele si ascultatul
fundita?

18 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna. Aceasta este prima vacanta in care nu astept scoala.anul trecut pe vremea asta asteptam extrem de mult scoala, dar acum nu.
De ce?
1. Sunt multe teme si eu fiind fata de profesoara trebuie sa iau numai 10.
2. Colegii mei sunt foarte rai si invidiosi.
In fine. Succes anul acesta.
Numai bine.

| Autumnfeelings explică:

Hey! Da ma bucur mult ma plictisec ca naiba. Si nu ca facem fizica. Succes la toti la scoala.Va doresc un an care sa treaca repede cu multe note de 10 si 9. Succes la scoala.

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Da, eu o astept.
Tu?

| OanaVlad a răspuns:

Asa si asa... mai mult mi-e dor de colegi happy

| JustmeV a răspuns:

Eu da.

| introduaicinumele a răspuns:

Da o astept de nu mai pot laughing

| Stefania96dfg a răspuns:

Da si nu! Da pentru ca ma revad cu toti colegii, imi ocum jumatate din timp cu scoala ( e bine intr-un fel), mi-a dat un test laughing! Si nu din motive proprii

| Artemis94 a răspuns:

Nu! cosmarul meu prafa de bio sad

| Fafy a răspuns:

Nu o astept delocbig grin. prea repede a trecut vacantacrying

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Intr-un fel da dar numai pentru distractia de acolo doar atat :p

| Senorita2000 a răspuns:

Da,foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc deoarece m-am obisnuit acasa, dar trebuie sa mergem ce sa facem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, astept sa vina ca sa vina vacanta de iarna

| nimicaici a răspuns:

Hm hm hm, cred ca da happy

Imi plac pauzele cand stam toti pe holuri, avem si ore frumoase, fiidca profesorii sunt buni de tot, dar tot ce urasc, cosmarul mereu MATEMATICA.:-

| Lollipopy a răspuns:

Scoala ne asteapta pe noi...

| legendarul a răspuns:

Sincer sa fiu... da, cu toate ca nu voi merge decat 2 saptamani

| Mariana_6722 a răspuns:

Da si nu

| sorinuta a răspuns:

Nu prea...