| paulx94x a întrebat:

Asteptati scoala?hee hee

Răspuns Câştigător
| Alex_3756 a răspuns:

Scoala scoala scoala, da sincer sa fiu da... In vacanta asta n-am facut mai nimic, in afara sa ma plictisesc rau de tot. Abia astept sa-mi revad colegi.Sa simt iar acea "invoire" de la ore.

10 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Dah,,, cu nerabdare! =

| XK a răspuns:

Sincer...da laughing vreau sa beau o bere asa cum trebuie, sa mai plec de la ore fara sa ma gandesc la ce las in spate...

| stefanutza a răspuns:

Da e ceva intresant la scoala te vezi cu prieteni in fiecare zi si e interesant poate mai spui o barfa sau te mai indragostesti de vreun coleg mai noi sau te mai lauzi cu vreun telefon nou si alte cele

| TrixLove a răspuns:

Da,normal. Nu mai sunt in clasele 1-4 ca sa zic ca " vai...scoala de rahat!". si nu-mi imaginam ca-mi va placea vreodata. dc...tie nu-ti place scoala? jenant. sa te trimitem in piata sa vinzi mere la kg sau haine. tot aia-i. inf. pana si acolo ai nevoie de scoala ca sa stii sa calculezi. bafta in viata! happy

| Flricic a răspuns:

NuuulaughingAdica,nu sin cauza temelor si teama de testele initiale.Profesorii nostri as incep mereu, cu teme multe si teste si...straight face

| kRedhead a răspuns:

Da, să ştii. Atât de mult încât deja m-am pus să învăţ pentru bac.___."""". *ironie*

| paulx94x explică:

@Xorryx Daca vrei du-te tu la piata, imi place poate mai mult decat tie scoala, si stiu cate nevoie am de ea in viata! big grin

| danamarya a răspuns:

Deloc!


| bibi_1859 a răspuns:

Normal ca nuuuu

| hiphoph4ever a răspuns:

Sincer.da. am niste colege:X

Întrebări similare