| Andreea_9845 a întrebat:

Astzi m-am certat cu doua din prietenle mele din cauza la un lucru serios pe care ele il cred minor ele stiu numai pe ltii sa critice dar la ele nu se uita

pe ele le cheama madalina si miruna dar de fapt azi m-am suparat si pe prietena mea ioana pentru. ca e la fel de nesimtita ca ele si ieri la sport a fost un baiat la noi in poarta si eu si ioana jucatori la handbaal pe urma in timpul jocului la baiatul care a fost potar imi place si mie si prietenei mele de el si in timpul jocului striga andreea andreea andreea si imi datea mingea numai mie si eu eu dateam inapoi lui chiar daca era portar oricum el a zis sa eu dau

si dupa joc plecam acasa si imi zice ioana si miruna miruna era suparata ca cica am dato noi afara din echipa si imi zic ele mie ca ele au fost portar mereu si acum trebuia sa fiu si eu da de ce eu ca eu in clasa a 5 - a imi loam numai mingi in fata da ele nu stiutiu cum e ca ele si asa nu prea faceau sportul

numai pe mine stiu sa ma acuze toti pe alti nu stiutiu sai acuze

si presimt ca maine sau luni prietena mea ioana o sa-mi zica ca de ce baiatul ala care era in poarta iti datea numai tie mingea de ce te striga intruna si o sa-mi zica ca ea cu ce e vinovat ca ea nu mi-a zis nimic niciodata

dar eu sicer m-am saturat de ea domnisoara perfecta deparca as fi uitat ca ma face proasta si tampita mereu si la ora de sport nu-i problema mea ca baitul ala imi datea numai mie pase si eu i dateam numai lui ca bai bine lui i dateam decat ei ca atunci cand i-am dat ei nici na prinso de ce sa pierd eu jocul din cauz ei.

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Toate astea sunt din gelozie. sunteti intr-o competitie continua... App invata sa te exprimi mai corect deoarece de abia am deslusit ce vroiai u sa zici acolo!winking

3 răspunsuri:
| Ioana_2144 a răspuns:

Andreea eu nu tiam spus tie sa stai in poarta miruna ti-a zis eu nu tiam mai spus nimica sti de ce? pentru ca tu mereu te superi te superi i daca iti spun ca ai ceva in cap straight facestraight face
si eu nu o sa-ti spun nimica despre ce s-a intamplat la ora de sport pentru ca am si uitat si sa stii ca nu ma intereseaza ca ti-a dat numai tie mingea ti-a dat-o numai tie pentru ca eu eram la poarta ca sa dau goll si am avut 2-1 pentru noi si cand mi-ai dat mingea am prinso dar a doua oara nu am prinso pentru ca au sariti cristi si madalina pe mine straight facestraight face

si normal ca pe tine te crtica toata lumea da tu nu critici pe nimeni si nu sunt perfecta daca critit lumea crezi ca eu sunt perfecta?
si stai linistita ca si tu ma critici pe mine si am multe defecte dar tu ai impresia ca eu sunt perfecta
draga mea nu e nimeni perfect
si sa sty si tu ca eu nu ti-am zis nimica despre ora de sport
ca sa nu te superi si sa nu mai faci crizele alea
ca tu te superi daca iti spune cineva ca nu iti sta bine paul

| Ioana_2144 a răspuns:

Tu esti prea geloasa pentru ca ai impresia ca eu`s perfecta dar nu e asa
si esti geloasa pentru ca tu crezi ca pe mine m aplace parvu
iti dai seama
si mai lasa-ma cu fitele tale
ca asa faci mereu
toata lumea te critica da tu nu critici lumea
mereu te plangi
eu nici macar nu tiam spus sa stai in poarta miruna ti-a spus dar nu e nimica ca o sa stau eu mereu in
poarta ca sa nu mai ai fitele astea
angryX

| Ioana_2144 a răspuns:

Mereu eu sunt subiectul tau si a lui miruna de barfa
mereu cand cobor din masina incepeti sa ma barfiti si sa ma criticati