| facepalmlol a întrebat:

Ati avut momente in care ati simtit ca vreti sa va luati campii? Momente in care ati constatat ca pur si simplu ati fost aruncat ca o hartie la gunoi, dupa ce lumea a obtinut ce a vrut de la voi; momente in care v-ati urat...
Cum le-ati depasit?

Răspuns Câştigător
| Diana769 a răspuns:

Da. Si simti ca nu mai ai nici un rost. La mine de multe ori merge asa.iau o perna, si tip in ea, plang, ascult muzica ( rock de obicei), merg la o plimbare.

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Da, cu toti avem. Trebuie sa avem vointa. Eu am vrut mult sa-mi revin, sa trec peste.
Stiu ca orice ar fi, in final va fi bine. Nu trebuie sa dau nimanui satisfactia de a ma vedea in aceasta stare. Nu merita nimeni lacrimile mele.

Răspuns utilizator avertizat