| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata momente in care ati fi vrut sa va luati viata?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Numai un moment de asta?
Am avut destule
Numai rappu`l mi-a fost alaturi
familia habar nu avea ^^
Orcum am trecut peste asta e tot ce conteaza.

| BroascaCuElice a răspuns:

Daaa

| claudiu_7386 a răspuns:

Nu! Este un pacat sa iti iei viata! Este pacat si sa iti doresti asta! Viata e frumoasa si cu bune si cu rele, e un dar de la Dumnezeu, trebuie sa invatam sa ii multumim pentru asta si sa ne bucuram de viata!

| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Doar odata.Cand ma certau parintii si i-am enervat asa tare incat mau dat afara din casa...

| florycyk_9864 a răspuns:

Sincer da! dar ingerul pazitor nu m-a lasat!
si cred ca a facut bine...iti iei viata pentru ce?! sa te duci intr-un loc mult mai neplacut ca acest pamant?!(IADUL?!sad sad sad )

| Ioana_8313 a răspuns:

DA. dar nu are nici un sens iti zic eu viata merita traita chiar daca cateodata simti ca numai potistraight face! Fii taree orice s-ar intampla:* Ai grija