| twisteo a întrebat:

Ati avut vreo data senzatia ca un lucru sa mai intamplat o data? si nu ma refer la 2 -3 secunde....adica am stiut tot ce se va intampla timp de vreun minut.mi s-a intamplat asta de 2 ori. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Da,de multe ori,si nu e un sentiment simplu de Deja-Vu.pur si simplu, stiam ca s-a mai intamplat asta odata, sau seara, cateodata am asa, un fel de intamplare in cap..si a doua zi, sau dupa o perioada se intampla acel lucru.

| VuLpiiii a răspuns:

Mi s-a intamplat, mi se intampla si inca mi se va intampla mult timpbig grin

| yourFanta a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat, este doar un sentiment de DejaVu, ai impresi ca ai mai vazut secventa aia, si parca stiai ce o sa se intample, este de la anemie