| killerexp a întrebat:

Ce se intampla daca las muzica mult timp data tare(ma refer la sistem)
mersi!

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Acum depinde si de sistem dar eu uite am un sitem home cinema Samsung si l-am conecat la calulator mai greu dar a mers (mentionez ca nu am pus doar boxele ci intreg sistemul) si l-am tinut 1 zi intreag de dimineata pana seara dat la aproape la maxim dar nu am nico problema cu el si nu este din acela foarte scump plus ca din calulator volumul a fost amplificat deci sistemul a suportat mai mult decat de obicei.
Deci eu zic ca nu e nic-o problema dar sa fii atent cu bassul (daca e dat prea tare se poate ca subwofer-ul sa se uzeze)
O zi buna in continuare!

1 răspuns:
| ambutisare a răspuns:

O sa-ti bata vecinii la usa.