| dragutza a întrebat:

Ati citit vreo carte de Sidney Sheldon? credeti ca le pot imprumuta de la bicilotexa(nu de la scoala)

2 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Hmm...am auzit de la o prietena de cartea asta :P
stiu ca si-a loato de la bilbiloteca :) deci da. daca este la biboloteca poti daca nu o poti cumpara de pe net(sunt mai multe tipuri) vezi tu care iti plac
http://www.librarie.net/autor/883/sidney-sheldon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am citit 3 carti de sidney sheldon: Legaturi de sange, Chipul fara masca si Amintiri de la meizul noptii... scrie niste carti extraodinare.