| Vampire_9682 a întrebat:

Ati consumat vreodata droguri, etnobotanice? Daca da, v-a placut?

5 răspunsuri:
| Cotzi a răspuns:

Mai bine sa nu afli ca nu sunt bune.te strica.sad dar dc te intereseaza vrei sa incerci si usmug? te sfatuiesc sa nu o faci.ca nu sunt bune!

| AloneQsFini a răspuns:

Nu,nu am consumat niciodata si nici nu te sfatuiesc, motivele le stii`, numai stau sa le enumar.Ai grija de tine!

| crysyone a răspuns:

Sicer eu nu dar un coleg de al meu da si facea pe nebunu in genu u avea stare trebuia sa faca ceva tot timpul decuriozitate dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta? tie iti place sa risti sa mori sau cum?

| NymphetamineNympfff a răspuns:

Da, si crede-ma ca-i foarte de ****.winking Prima oara e. super tare tripu, a2a oara la fel, dupa aia trebuie sa bagi din ce in ce mai mult ca sa iti revina acelasi efect, da dupa iti da panica daca bagi ca tampitu. (unii baga supradoza ca sa revina eefectu, si intra in coma, sau mor!) eu pot sa zic ca am consumat 2-3 luni dar dupa spre mirarea prietenilor si A MEA, m-am lasatwinking cu ajutorul unei persoane. si n-am mai luat de o luna ma simt mult mai bine... sfat:Nu te apuca de astea