| BiscuitelStricat a întrebat:

Ati copiat vreunul la Evaluarea Nationala? rolling on the floor
Fratele meu a facut-o si i-a fost foarte usor =]]
Nu m-as baza totusi pe copiat, am inceput sa merg de vreo doua luni la meditatii (mate) si am inceput sa fac probleme si exercitii zilnic. Treaba e ca am atat de mult de recuperat ca imi e cam frica ca nu voi reusi sa trec. La romana ma descurc cat de cat dar la mate situatia mea e sub cinci momentan.
Imi dau seama ca nu se uita pe toate camerele dar se uita aleatoriu si parca n-as risca...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca si la examenul ala cat e de usor copiezi, la bac ce naiba mai faci? Sau daca dintr-o intamplare ajungi si la facultate, in sesiune ce crezi ca faci? Daca nu poti nici examenul asta sa-l iei, atunci meriti liceul unde intri. Strict.

| AliTheo18 a răspuns:

Bai da-o naiba de treaba.