| danisam a întrebat:

Ati cumparat sau cumparati brad anul acesta

Răspuns Câştigător
| AndaMrr a răspuns:

Si eu am brad artificial insa parca imi este dor de un brad natural! Desigur este mult mai scump unul natural si sa iei in fiecare an, te poate costa o avere.Ahh si mai face si multa mizerie sad! Iti recomand sa cumperi anul acesta unul artificial, si daca nu iti place de la anul sa iei naturalwinking!
Sper ca te'am ajutat! happy big grin
Funda? love struck

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Eu am un brad artificial micut si tare dragut, ce rost are sa iei brad natural in fiecare an? faci economii mari big grin