| RAY a întrebat:

Ce ati mai cumparat anul asta electronic si ce ati vrea sa cumparati?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gps (cumparat deja) atat. Vroiam sa cumpar niste pedale metalice pentru masina sa arate mai bine cu ele dar voi vedea mai incolo

| RAY explică (pentru mgtow):

Un s8 sau iphone teen nimic?

| mgtow a răspuns:

Am uitat dar a fost un SGA3 in galben auriu misto

| MihaelaDart a răspuns:

Un blender vertical care mi-a murit dupa o luna si ceva, dupa asta mi-am luat un alt blender vertical care isi face treaba de ceva timp. Un smartphone Alview v2 Viper S, un mixer de taiat legume numai, un fier de calcat cu statie si un uscator de par.
Ce as mai vrea sa iau luna viitoate, un cantar de bucatarie, la restul nu m-am gandit ce as mai avea nevoie.

| J0B0MAT a răspuns:

Uscător de păr.Mai vreau un storcător de fructe şi cred că anul viitor îmi schimb şi telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat un telefon(rah@tul ala de s5), un tv si o masina(daca se pune). initial venisem cu a mea din Italia dar ma enerva ca nu puteam face depasiri avand volanul pe stanga. mi_am cumparat un trabant de mondeo aici. pentru 200000 de MILE (vai mama mealaughing )merge surprinzator de bine. sper totusi sa nu ma trezesc pe autostrada ca o roata de la masina o ia singura inaintea mea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat un sandwich toaster si doua perechi de casti. As vrea un telefon nou dar pana nu moare actualul nu vreau sa-l schimb ( inca sunt indecisa daca sa-i schimb display-ul care e spart sau sa-l las asa pentru ca e destul de vechi, parca nu imi vine sa bag bani intr-un telefon vechi cand pot sa pun suma aia deoparte pentru un telefon nou laughing ), mi se pare o risipa de bani sa iau dubluri la produse pe care inca le mai pot utiliza. Ma mai tenteaza un ondulator, un cantar de precizie, niste casti clip-on si un blender dar pot gasi suficiente scuze ca sa ma conving sa nu dau banii pe ele. laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu-mi amintesc mai amintesc. Vreau un telefon nou si o pereche de casti.

| RAY explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Astepti iphone teen?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru RAY):

Nu. Nu sunt fan Iphone. Vreau sa imi iau un S7 Edge.

| RAY explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Si eu tot pe el am pus ochii