| shifii a întrebat:

Ati incercat vreodata chestia aia in care baiatul trage din tigara, nu trage in piept, si isi uneste gura cu cea a fetei si ii da fumul si fata trage in piept [sau nu neaparat] si il scoate afara? Nu stiu cum se numeste, ca parca avea un nume... Dar cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu am încercat şi nu aş încerca. Dar ştiu cum se numeşte:Teribilism!

pa, pa.

| Helvete a răspuns:

straight face Nu stiu cum se numeste, dar mi se pare inutil, din moment ce e mult mai simplu si usor ca fata respectiva sa traga din tigara direct. De ce trebuie acest 'transfer'? laughing No sense.

| Teo_8829 a răspuns:

Ideea e cam banala sti. poti sa tragi si singur...
eu am incercat. e cam aiurea dar marfa in acelasi timp