| DmnProfesoara a întrebat:

Ati intrat vreodata intr-o depresie? Din ce cauza si inca mai sunteti sau ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu in depresie...adica depresiile tin la mine putin, o zi, doua sau trei.Cand mi se inurca lucrurile si se suprapun toate si nu le mai fac fata.
Dar acum, daca vrei te pai uita la ultimele 2 intrebari ale mele, nu gasesc rostul la nimic.As vrea sa se termine tot, si sa incep o viata normala, cu o familie frumoasa si unita.
Ma simt neputincioasa, vad cum se intampla lucruri in jurul meu si nu am nicio putere sa fac nimicsad.
As vrea sa ma ajute cineva, sa imi zica(,)ca va fi bine, si totul se va termina curand.Ar fi minciuni frumoase, dar nu e nimeni.
Trebuie sa avem credinta in Dumnezeu.

1 răspuns:
| alexutza222 a răspuns:

Da din pacate am trecut printr-o despresie

motivul---un baiat de care mi-a placut

m-a tinut 3 luni ---pe la mijlocul lui decembrie pana la sfarsitul lui feb inceputul lui martie

am trecut peste cu ajutorul prietenilor