| Maria0916 a întrebat:

Am 18 ani si inca nu m-am culcat cu nici un baiat.si imi e putin frica de"prima data". cum e prima data?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Maria asculta-ma cu mare atentie!
Trebuie sa gandesti ca o doctorita in iubire.Daca vrei sa ai o experienta placuta si plina de caldura, va trebuii sa te deschizi cu adevarat in fata persoanei pe care ai pus ochii. Daca ai dubii poti sa mai astepti. Sper din suflet sa nu fi genu defata care gandeste ca barbatul trebuie sa faca totul in viata.Am ramas cu probleme psihice din cauza unor animale care se numesc femei. Spun ele: Imi voi gasi prostul si ii voi sta pe cap o vreme pana voi gasi altul.
Nu gandi asa si nu uita un lucru.Fi doctora in iubire.Vindeca sufletul barbatuluihappy

| Maria0916 explică (pentru Narfundo):

Nu nu sunt genul acela.sunt cu un tip de aproape doi ani si inca nu ne-am traso unii ma cred fraiera ca am stat doi ani cu el si nu m-am culcat, apai nu stiu sincer nu am simtit eu ca, na intelegi tu.

| Narfundo a răspuns (pentru Maria0916):

Daca tu nu detii controlul relatiei e mai bine sa astepti urmatorul pas din partea barbatului.Ai 18 ani acum. Incearca sa experimentezi si invingeti emotiile.

| beki13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KVjeheaFfsM
fa ce simti si cum simti!