| RAY a întrebat:

Ati incercat vreodata sa va testati persoana iubita? Prin ce modalitate? Ce rezultat a fost?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing. Sa ne prefacem seriosi 1 minut. Faza e urmatoarea Rainhard. Intrebarea ta imi aminteste de emisiunile la care se uita bunica acum 20 de ani. Cacaturile alea in care o tipa se duce la o emisiune si spune ca vrea sa il puna la test pe "pisi". Desigur ca ii scoate o pitipoanca dinaia "buna" in cale si el mereu pune botul. Nu as face niciodata asa ceva iubitei mele. Din simplul fapt ca denota exagerat de multa neincredere in ea. Daca se intampla, se intampla. Sa mi-o fure altul. Eu am grija sa ii ofer tot ce pot. Nu sunt extraterestru sa fiu sigur ca nu o sa plece de la mine niciodata. Oamenii sunt foarte ciudati si prefer sa am alte ganduri in cap decat " o da plece cu ala sau celalalt, ala e mai frumos ca mine, ala mai inteligent, ala mai inalt, ala mai bun la pat" etc etc etc. Mai bine ascult cum creste iarba decat sa imi bat capul cu asa ceva. Citesc cand pot si am timp, am grija de corpul meu sa fie sanatos, sunt matur, pe alocuri foarte imatur. Am grija de ea cum eu pot eu mai bine. Asta e tot. Se poate mai bine de atat? Cine stie.

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea.am facut ceva acum cativa ani dar nu stiu daca se numeste chiar testat sau verificat mai degraba

| minrest a răspuns:

Nu are rost sa faci asta, apar teste de la sine.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cred ca iti dai seama daca insemni ceva pentru cineva si prin chestiile mici,reactiile marunte pe care le are in anumite situatii,cum iti raspunde,cum se poarta cu tine cand esti trist de exemplu,cand esti abatut, cand nu iti merge ceva cum trebuie, etc.
Nu trebuie sa testezi cand iti poti da seama din chestiile marunte.
Eu nu testez, ar insemna sa manipulez pe cineva doar ca sa imi satisfac mie o curioziate, mi se pare un lucru jegos.
Daca nu ma simt iubit langa cineva pur si simplu plec.

| HadesSs a răspuns:

In trecut cu o fosta am incercat sa ma dau altcineva si sa o invit in oras, aproape acceptase bineinteles ca in scurt timp oricum a calcat stramb daca are asta in sange o va face mai devreme sau mai tarziu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii promit o searã ramanticã dar sa imi schimb planurile si sa petrec la un grãtar de 1 Mai, in altã parte nu cu ea.Rezultatele apar o sa vãd, ori nu o sa mai vorbeasca nici o datã cu mine, sau o sa devina obsedatã. Din 2/1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope. Ma sperie rezultatul asa ca mai bine nu rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sper ca glumesti

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, nu poti fi sigur de nimic, de asta iubirea e ca credinta ceva in care crezi orbeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing. Sa ne prefacem seriosi 1 minut. Faza e urmatoarea Rainhard. Intrebarea ta imi aminteste de emisiunile la care se uita bunica acum 20 de ani. Cacaturile alea in care o tipa se duce la o emisiune si spune ca vrea sa il puna la test pe "pisi". Desigur ca ii scoate o pitipoanca dinaia "buna" in cale si el mereu pune botul. Nu as face niciodata asa ceva iubitei mele. Din simplul fapt ca denota exagerat de multa neincredere in ea. Daca se intampla, se intampla. Sa mi-o fure altul. Eu am grija sa ii ofer tot ce pot. Nu sunt extraterestru sa fiu sigur ca nu o sa plece de la mine niciodata. Oamenii sunt foarte ciudati si prefer sa am alte ganduri in cap decat " o da plece cu ala sau celalalt, ala e mai frumos ca mine, ala mai inteligent, ala mai inalt, ala mai bun la pat" etc etc etc. Mai bine ascult cum creste iarba decat sa imi bat capul cu asa ceva. Citesc cand pot si am timp, am grija de corpul meu sa fie sanatos, sunt matur, pe alocuri foarte imatur. Am grija de ea cum eu pot eu mai bine. Asta e tot. Se poate mai bine de atat? Cine stie.

| Logann a răspuns:

Eu, sincer, prefer sa ii testez fibra morala zilnic oferindu-i pe vecinu. Glumesc, imi place sa ma uit.

| Cantărețuiadului666 a răspuns:

Ba sa stii ca am patit-o boss, cam cu vreun an in urma. Eram cu una de vreo 3 ani, urma ca sa ne casatorim si toate cele.
Bai ce sa vezi vine petrecerea buralicilor si Jonhy acest al meu prieten ma convinge sa merg la cocote. Sun la hotline, programez o intalnire, a doua seara i-au masina si conduc pana in Michigan intr-un cartier rau famat. Anjug acolo si imtru in apartament, si acolo ma astepta logodnica. Curva draculi era prostituata, si eu n-am stit. laughing

| RAY explică (pentru Cantărețuiadului666):

Du-te ma haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Cantărețuiadului666 a răspuns (pentru RAY):

Vorbesc serios nu mint. Scuza romana mea eu nu stiu prea bine limba, bunici mei erau romani, dar eu am crescut in USA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cantărețuiadului666):

Da, daca Aflai dupã ce ai fi facut))

| Cantărețuiadului666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu, era faza ca am stablelit totul prin mesaje deoarece se cereati discretie, si tot asa am aflat si locatia unde urma sa ne vedem. Cand am intrat in incapere si ea, si eu am fost suprinsed sa ne vedem pentru ca nici unu nu astepta sa ne vedem.