| sεcяεт a întrebat:

Ati simtit vreodata ca lumea voastra se prabuseste? De ce? Fundita pentru cel mai bun raspuns si restul votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Noname4love a răspuns:

Sincer dasad...cand toti prietenii mei se prefaceau pe langa mine si imi raneau inima. cand m`am despartit de iubitul meu, din cauza prietenilor gelosi...cand am incercat sa protejez pe cineva. iar acel cineva ma ranit in loc sa`mi multumeasca. cand toti se prefaceau in jurul meu si radeau de mine. cand toti au incercat sa ma doboare.
Dar nu conteaza!sad-pentru. ca atunci cand crezi ca mai doborat, eu ma ridic si luptbig grin.