| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata de ziua voastra neapreciat?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Vreodata? Este ca si cum mi-ar place sa resimt si sa resimt la nesfarsit acea senzatie.M-am invatat prost sa fiu trist de ziua mea. Daca ceva nu merge si simt ca cineva nu imi respecta ideile toata ziua se transforma intr-un calvar si prefer sa fiu singur intr-un bar cu niste necunoscuti.

5 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Ar trebui sa te faca lumea presedinte de ziua ta? E o zi ca oricare alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o zi de nastere ingrozitoare cand am implinit 12

| mariaWoW a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am implinit tot 12 azi..si a fost cea mai urata zi.

| anonim_4396 explică (pentru mariaWoW):

Eu am inplinit anul trecut 12

| wforweirdo a răspuns:

Pentru mine ziua mea de naştere e ca oricare altă zi. Ba chiar mă enervează, mai ales persoanele care tot anul te-au ignorat, şi de ziua ta îşi aduc aminte brusc de tine şi îţi trimit un sms cu "la mulţi ani". Prefer să stau singură de ziua mea.