| pufoseniaRO a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nu mai stiti ce sentimenta aveti pentru cineva in cazul in care ai fost cu acel cineva? cum va ti dat seama daca pana la urma chiar va potriviti si trebuie sa i marturisesti ca l iubesti? fundita

Răspuns Câştigător
| alisuka_8196 a răspuns:

Pai daca aveti lucuri in comun asemanatoare, daca te saluta des si vorbeste cu tine sau doar te priveste si de acolo iti poti da seama sau daca trece pe langa tine si el te place ii sclipesc ochiihappy daca nu iti da aceste semne nu te place dar poate daca afla iti v-a dat o sansahappy

2 răspunsuri:
| Leylla a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa ii marturisesti, pentru ca o sa se umfle in pene, si sti, ca se dau mari si tari baietii (mai ales cand au 12-16 ani)...asta e parerea mea

| cirussvirus a răspuns:

Ai putea sa fii si mai precisa? sa inteleg ca ai fost cu cineva si nu mai stii ce simti pentru el. Daca stai bine si te gandesti iubirea sau dragostea pentru. cineva se simte.Si atat. Ori iubesti pe acel cineva ori nu. Nu exista poate da sau poate nu, nu stiu. Cum iti dai seama? greu de descris in cuvinte.pfff.ai impresia ca doar pentru si prin acea persoana traiesti, ca datorita acelei persoane tu esti fericita. Astea sunt doar cateva idei ca sa-ti dai seama despre ce vorbesc... daca te gandesti destul de mult la el, daca inca te mai uiti la poze cu el si de cate ori suna telefonul sari de parca te ar suna el si totusi nu e el.se pare ca inca il mai iubesti. daca nimic din ce am scris mai sus nu are treaba cu tine atunci e clar.nelamuriri?