| ForeignO a întrebat:

Ati trait vreodata o iubire adevarata (Indiferent daca s-a sfarsit ) ca aceasta...

http://www.youtube.com/watch?v=S3G3fILPQAU

Sau a asa?( Probabil ca da, fiind un film mai pentri adolescenti)

http://www.youtube.com/watch?v=V96uhfQ0x9A

P. S Ambele filme merita vazute! Eu am plans la ele!

Merci :D

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Sincer in momentul de fata sunt prea dezamagita pentru a vorbi despre dragostecrying sper sa fi trai macar o particica din adevarata iubiresad...

mi-a placut foarte mult the notebookhappy cred ca e cel imi frumos film de dragoste!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Eu consider ca inca o traiesc...nu e ca in filmele acestea, dar e ca in filmul meubig grinkiss

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

. sunt sigura ca si voi ve-ti avea propriul''film''. daca nu l-ati avut, si ve-ti mai avea.kiss(mersi de filme o sa le vad.kiss!)

| miauu a răspuns:

Is superbe filmele
le-am vazut si eu
sunt o multime de filme din astea pe file list
love struck

| DeeAnna. a răspuns:

A walk to remember e superb.:X Si eu am plans.

Da, am trait si inca o traiesc. :X

| DeeAnna. a răspuns:

Merci, Dorutza.
Se comporta cum stie el mai bine. Nu pot sa il compar cu nimeni. El ma face fericita asa cum e. tu ce ne poti spune? Ai trait / traiesti o iubire adevarata?

| ÅñdRa a răspuns:

A walk to remember
If only
notebook
sunt superbe...la amandoua am planshappymerita vazute.
Eu cred ca iubirea adevarata este doar o data in viata, este cea mai puternica iubire, este atunci cand vei ramane alaturi toata viata cu persoana iubita.
Si chiar daca acum trec pritr-o perioada foarte grea pentru mine...{ceea ce nu pot spune aici daca doresti sa afli poti sa ma contactezi pe privat}pot sa vorbesc despre iubire, este sentimentul care iti da aripi si care simti ca zbori, pentru mine este cel mai minunat

| ForeignO explică:

Diana, Ma bucur asa de tare pentru tine! Se comporta, prietenul tau, asa cum se comporta Landon?(Hey, constientizez ca e un film:X)

| ForeignO explică:

Mm DRaga mea Diana,

Eh, eu nu am simtit inca, dar sper din suflet sa gasesc pe cineva asa...cum vrem noi fetelewinkingbatting eyelashesAm doar 12 anibatting eyelashes

Nu stiu de ce, dar ma fac sa plang si ma fascineaza;crying pentru ca imi este frica ca nu voi intalni pe cineva care sa ma iubeasca si sa traiesc o poveste de drgaoste asa cum a fost in ''The Notebook'' Dar stii,, imi este frica ca nu mai existasad Oh doamne a sa nu mai vorbim ca vreau sa ma fac atritalaughingIti dai seama, cate ''povesti de dragoste'' o sa traiesc laughing

M mmda cam tot ce imi doresc este sa ma ''lansez'' in Alta tara (Anglia sau America) Tu, Diana ce iti doresti?

| ForeignO explică:

Cu Placerebig grin

| Ioana :x a răspuns:

Am sa ma uit la ele happy mai stiu eu unulbatting eyelashes 3 Metri Sopra Il Cielo mie mi-a placut foarte mult big grin merita vazut love struck