| TropicalSun a întrebat:

Ati trecut printr-o intamplare bizara, ciudata, sau stiti vreo poveste infricosatoare? Vreau sa-mi sperii colegii in tabara! Dau fundita!big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Uita-te vineri la ora 22. 00 pe discovery... happy povesteste-le de acolo. Eu m-am uitat si nu am mai putut sa dorm. iti recomand big grin.

3 răspunsuri:
| TropicalSun explică:

Multumesc Sol!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreti sa spuneti, Fenomene Stranii? Le urmaresc in fiecare vineri. Odata chiar nu am mai putut dormi de frica. Paa! Mai trec pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama Andreea dar nu imi accepta mailul.