| SiMpLa a întrebat:

Ati vazut eurovisionul, ce tari vau placut si ce pareri aveti despre tot showul?

6 răspunsuri:
| ReveuseKaari a răspuns:

Da, l-am văzut. Mie mi-au plăcut mult Turcia şi Ucraina. Şi melodia noastră a fost drăguţă, mult mai bună decât cele din anii trecuţi. Cred că e un show perfect pentru cei care sunt talentaţi şi vor să se facă remarcaţi.

| Gosh. a răspuns:

Mi-a placut Germania si Danemarca.
Show-ul a fost super, foarte placut de urmarit happy

| Ianna33 a răspuns:

A fost un adevarat spectacolhappy Mi-au placut: Romania, Islanda, Irlanda, Moldova, Germania, Turcia, Ucraina, Azerbaijan, Grecia, Estonia happy

| boing_5323 a răspuns:

Mie mi. a placut Romania chiar foarte mult mai mult ca in alti ani si eu spun ca meritam un loc mai bun dar asta e... Showul aa fost dragut mi. a placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie mi-a placut cel mai mult moldova si franta... tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au placut cel mai mult Romania(pot spune ca a fost cea mai buna), Moldova(o melodie draguta)si Turcia(mi-a placut cum suna instrumental), exact in aceasta ordine.In mare parte a fost okhee hee.