| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de Eurovisionul de anul asta?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cred că e pentru prima dată după mulţi ani când a câştigat cine a meritat.Mă bucur pentru Moldova. Ungaria cred că merita să se claseze mai sus.Melodia noastră a fost extrem de oribilă.Mă mir că s-a clasat aşa sus.
Mno, tu ce părere ai?

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Cred că,de câțiva ani, am prins doar coada clasamentului, piesa reprezentată de Romania nu este cine știe ce, dar a fost apreciată. Câștigătorul, nu merita atât de tare să câștige.Eu cred că este un regizat totul.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu m-am uitat, deci nu am nici o parere.