| IuliaT900 a întrebat:

Atunci cand distribui o poza pe facebook cum pot sa o fac publica?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaZbant a răspuns:

Atunci cand o postezi, jos in stanga o sa apara un chenar foarte mic.Acolo alegi cum sa fie fotografia.Si daca chenarul nu e in stanga, uneori e in dreapta.

| IuliaT900 explică (pentru GeorgianaZbant):

Si daca acolo scrie "prieteni" ceea ce am distribuit poate fi vazut si de catre paginile care organizeaza anumite concursuri?

| GeorgianaZbant a răspuns (pentru IuliaT900):

Nu,doar de prieteni, atat, insa poti eticheta acea pagina.In acest fel poza poate fi vazuta de acea pagina.

4 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Buna,dai la setari! Funda?

| IuliaT900 explică (pentru yo547):

Pai da asta stiam -_-. Vreau mai explicit.