| doraz a întrebat:

Atunci cand inchid calculatorul imi apare o fereastra pe care scrie End program si pot da doar End now. Cum fac sa aflu ce program nu se inchide? Sau cum rezolv sa nu-mi mai apara asta?

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Teoretic ar trebui sa apara. De obicei, daca calculatorul merge greoi, acea fereastra face referinta la YahooMess pe de pe care trebuie sa te deloghezi si sa il inchizi...
acum de la ce poate nu, nu se poate sti, de obicei apare denumirea programului.
daca nu apare nici in ruptul capului este ceva din windows care nu se inchide corect in momentul actiunii de shut down.
bafta