| Ofiintă a întrebat:

Atzi auzit si voi stirea?
A murit Amy Winhouse
cine a fost fan?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Dracu a fost fan.

14 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Da,am auzit știrea de ieri. Nu pot să spun că am fost un fan înfocat al lui Emy dar admiram mult vocea ei și vârsta la care este atât de pricepută. Ascultam zilnic melodiile ei și deja îmi rezervasem bilet pentru concert,dar din păcate,a murit.
Îmi pare rău pentru un star,dar moartea și-a făcut-o cu mâna ei. Drogurile și alccolul consumate în perioadă dinaintea moarții nu puteau aduce ceva bun, în niciun caz.

Condoleanțe, Amy Whinehouse!
Numai bine!

| Dennys1521 a răspuns:

Pana sa moara nu am auzit de ea

| Ofiintă explică:

@claudiuscorpyon a spus cineva ca sunt fana
wai userii astia desteptzi

| Annd a răspuns:

Eu

| CrazyGirl2 a răspuns:

Nu am fost nu stiu ce fan da mi-a placut si imi pare sincer rau ca a murit...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Este de fapt Amy Winehouse.
Si da, am auzit. Mi-a placut. Nu pot spune ca eram un fan infocat, dar canta bine... R.I.P, imi pare sincer rau.

| Norocknolife a răspuns:

Da. am auzit, eram fan adica, canta f frumosstraight face.R.I.Pcrying

| rolfenstein a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres adica handicapata asta? foarte bine.

| rolfenstein a răspuns:

Nici numele ei nu stii sa il scrii corect si te crezi fana?laughing penibil.e amy winehouse.

| raducmustiuc a răspuns:

Tu sigur nu ai fost fana ca i-ai gresit si numele si prenumele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sigur nu ai fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 era Amy Winehouse
2 imi placea cu canta dar nu eram fan
3 ea a murit din cauza ca a baut si sa drogat

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Eu crying( R.I.P. saraca era un talent unic, o voce minunata...ehhh drogurile.

| catalingrad30 a răspuns:

Eu nu