| 1357910 a întrebat:

Heii, ați auzit de stirea veche cu aceea fata din Japonia sau China care a murit în timp ce noaptea avea telefonul la incarcat si in acelasi timp asculta muzica folosind căștile. Voi ce păreri aveți, se poate murii cu telefonul la încărcat și dacă stai cu căști în urechi, multa lume zice că stirea nu este adevarata. Mersi pentru pareri|informatii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nimic imposibil. oricand e posibil un scurt si sa te electrocutezi. Vezi cum explodau bateriile la Galaxy Note

| Borhifr a răspuns:

E daunator la creier.