| Damian_Vlad_1994 a întrebat:

Au aparut de curand pe facebook link-urile alea cu poze obscene. Cand dai pe ele iti apare asta : http://newtknngl.uni.me/... Daca urmezi instructiunile chestia asta o sa posteze in numele tau poze obscene pe peretele prietenilor. Cum scapi de chestia asta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleexNC a răspuns:

Nu ai cum, am patit si eu acum straight face
si apar postate in numele tau, trebuie sa le stergi tu pe toate pe rand X-(

| LittleLady a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.O fi vreun virus cred.Asa avem si eu pe mess, aparea un link iar daca dadeai clic pe el se activa si in plus se trimitea automat prietenilor.