| BlueFox a întrebat:

Au voie profesorii sa dea nota pe caietul de vacanta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca au voie sa iti dea nota pe caietul de vacanta si chiar sa-l treaca in catalog!
Sunt teme date in vacanta, teme pe care tu trebuia sa le fii facut pana acum.

2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Din pacate cred ca da. Doar o greva probabil ar putea elimina temele pentru vacanta. Idiotii nu renunta usor, trebuie fortati.

| Gloriaaa027 a răspuns:

Cred că da.Profesoara noastră de româna ne-a dat note pe caietul de vacanță anul trecut.Dar la matematică nu.Depinde de profesor! De obicei caieteled de vacanță la matematică erau opționale, dar la română obligatorii.