| Robbberttta a întrebat:

Am tenul foarte deschis si cand ma duc la mare evit sa stau cu fata la soare. Intrebarile mele sunt urmatoarele:daca voi folosi autobronzant voi avea tenul(in special fata)putin mai inchis? nu cine stie ce,dar sa se vada diferenta. Si a doua intrebare, la cate zile trebuie sa aplic din nou autobronzantul? se duce la apa?

4 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Folosesti un antibrozant ca pielea corpului tau sa fie in afara radiatilor solare... Aplicandu-ti autobronzant pe fata, te vei inegri cu timpul stanad mai putin cu fata la soare k dupa aia te faci un tigan laughing (ironic vorbind).
P:S: Nu se duce la apa! big grin
Vei avea iar tenul alb dupa trecerea iernii! happy

| Robbberttta explică (pentru YONTU):

Nu prea ai intelesbig grin si daca iarna imi dau cu autobronzant, voi fi tot asa bronzata, sau?

| YONTU a răspuns (pentru Robbberttta):

Daca te bronzezi vara, iarna, culoarea pielii tale va fi tot alba!

| hasseki a răspuns:

Autobronzantul se poate folosi in fiecare zi cand te duci la mare.Da, normal culoare tenului va fi usor mai negricioasa - nu, nu se duce la apa.Dar poti avea un bronz mai frumos si mai natural mancand morcovi (daca iti plac). Bafta!