| HhhhMiha a întrebat:

Auu! Am o MARE problema! sad Am un IPhone 4 care a cazut in ceai cu partea de jos! Cana era destul de plina! Prima mea reactie a fost sa il scot si sa il scutur sa iasa apa din el. Dupa aceea l-am uscat cu uscatorul cu putere calda (l-am confundat cu ASPIRATORUL)... Dupa aceea l-am pus in orez circa a 30 de minute, l-am scos, iar l-am uscat dar de data asta cu putere calda! L-am pus din nou in orez pana a doua zi (astazi). Iar a stat jumatate de zi in orez iar cand am venit l-am scos, l-am pornit si mi-a aratat marul dupa care sa-l conectez la ITunes. L-am conectat si i-am facut RESTORE pentru soft... Dar cand s-a terminat mi-a dat o eroare 3014!
Va rog, ajutati-ma si iertati-ma daca v-am plictisit! Fundaa :* (pentru un raspun eficient)

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie să-l faci în astfel de cazuri este scoaterea cât mai rapidă a bateriei. Ai avut noroc!

| valentin0cibotaru a răspuns:

Formateazal