| Parisblue a întrebat:

Auziti daca sterg un prieten, el ma mai are la prieteni? rasp urgent"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la TPU, nu-i mai apari in lista daca-l stergi.PS,raspunsul dinainte l-am postat inainte sa-ti apara raspunsulhee hee.

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Depinde. Pe hi5 nu te va mai avea la prieteni, sigur nici pe TPU, dar pe messenger te va mai avea.

| LoveMusic a răspuns:

Daca il stergi, daca il bagi la "Adress Book", daca ii dai ignor, el continua sa te aiba in lista, desi, daca il stergi, la el vei aparea offline/invisible.

| Daiana90 a răspuns:

Nu cred...happy

| Parisblue explică:

Ziceam de TPUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai spus si unde.La hi5 si TPU, nu te va mai avea nici el daca il stergi din lista.La messenger te va avea in lista chiar daca il stergi. Daca chiar iti doresti sa nu te mai aiba in lista de mess(stiu si eu cum e:|), poti folosi site-ul asta http://www.vizgin.com/remover.php nu e teapa si functioneaza, dar trebuie sa ai in vedere urmatoarele:
-foloseste-l cand persoana din lista caruia vrei sa te stergi este offline, altfel nu merge
-si schimba-ti parola dupa ce-l folosesti, pentru ca altfel pot aparea probleme, dar daca faci cum ti-am spus, nu se va intampla nimic;). Succes;).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe messenger da

| Llooliittaa a răspuns:

Da