| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Hey! Cum sterg niste intrebari puse de mine pe TPU? rasp. urgent funda+vot!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

| aniriiiiii a răspuns:

Poţi da un mesaj la Contact ai în dreapta sus, rugând administratorul să-ţi şteargă întrebarea. Dar asta poate dura mai mult. sper sa t ajute :*

| Mauve a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari.

| MiyakoSaki a răspuns:

Hey! Ii dai sus la "Contact" si rogi un administrator sa-ti stearga o intrebare sau mai multe si tot de acolo poti sa-ti stergi si contul. Apropo,am pus si eu aceeasi intrebare, asa ca daca vrei sa te lamuresti mai bine, ii dai la mine la intrebari si afli mai multe.

| Irinna a răspuns:

Sus in dreapta ai Contact, fa acolo cerere si pune si linckul intrebari, in cel mai scurt timp iti va fi stearsa.

| perfusion a răspuns:

Dai la vizualizare profil, este in stanga.Si iti va aparea in dreapta dupa ce apesi ceva de genul :
Răspunsuri: 86 vezi raspunsurile
Răspunsuri castigatoare: 10 vezi raspunsurile castigatoare
Intrebari: 10 vezi intrebarile

| GABIwynner a răspuns:

Sistemul TPU nu permite stergerea intrebarilor, dar daca ai un motiv intemeiat poti cere unui moderator radierea intrebarii.;)

Iti recomand sa folosesti formularul de contact ( http://www.tpu.ro/contact ) in defavoarea sistemului de raportare, deoarece aceasta maniera de utilizare a sistemului de raportare ar putea fi considerata abuziva.;)