| crinalissa a întrebat:

Auziti eu sunt in a 5 si am luat un 3 la teza prima nota mica, cum sa le spun parintilor... apropo teza era la mate si eu fac mate du diriga decii joi e sedinta si nu stiu cum sa le spunn imi da cineva niste ideii?

2 răspunsuri:
| Anonimul245 a răspuns:

Daca de acum incepi sa iei note proaste e foarte rau gandeste-te ca 3 ala in clasa a 8 se va transforma in 1 pune mana pe carte si spune-le parintilor tai inainte adevarul daca va afla de la doamna profesoara va fi si mai rau fii sincer spune-i ca vei da tot ce poti urmatorul semestru

| crinalissa explică (pentru Anonimul245):

Mss de raspunss dar totusi e prima nota mica in rest am nuai 10 si... totusi