| flipthelick a întrebat:

Auziti puteti va rog sa imi spuneti si mie cum le pot raspunde prostilor la relpicile lor
VA rog daca stiti niste replici care as le dea smecta (adica sa ii faca sa taca )
Multumesc Funda

Răspuns Câştigător
| Inutza0102 a răspuns:

Bai baiatule vezi ca peste 5 minute trece un autobuz:du-te in fata lui
du-te si impuscate
inteleg ca vorbiti despre mine si imi place sa aflu atatea lucruri noi care nici nu stiam ca le-am facut
esti atat de scund incat afli ultimul ca ploua
de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca
de ce intotdauna oamenii prosti au o gura mare
nu imi multumi ca te-am insultat a fost o placere
as vrea sa te insult dar nu cred ca te-ai prinde
scuza-ma ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu
esti un idiot ca mata si ca tactu site dai mare ca urmezi traditia
daca ai fi de 2 ori mai destept decat acum ai fi un mare idiot
arati ca un **** asa se poarta acum?
mai sti cand am mers amandoi cu trenul si eu am scos curul pe fereastra si tu capul si lumea zicea ca suntem gemenilaughing?
cand iti cumperi alta fata da-mi fundul inapoi
ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
suferi de boala aia de a te baga in tyreburile oamenilorlaughing

fundita? si sper ca te-am ajutatbig grin

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai reaminteste le cat de prosti sunt si te asigur ca vor tacea malclaughing)

| DimLight a răspuns:

Prostii nu se pot abtine deci orice ai zice, probabil tot or sa continue, risti sa iti invinetesti ochii degeaba.

| Acier a răspuns:

Smecta?!

| flipthelick explică (pentru Acier):

Da ma rog e o alta forma de a zice ca te-am facut sa taci
stiu ca e ciudat dar imaginatia unor oameni depaseste limitele posibilului

| Lilianalili a răspuns:

"Bai Harap-Alb, nu fii nebun"
"Uite ce zic eu, da tu doua ture de liceu/club/bloc si du-te acasa"