| FamilyRun a întrebat:

Auziti se observa la analizele de sange daca vara trecuta in 2011 am fumat 2tigari. si acum vor ai mei sa-mi ia analize ( fiindca is racit, nu le-am luat de mult etc.) se poate observa. va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă e vorba de avara trecută și doar de două țigări nu se poate vedea acest lucru în analizele de sînge.
Nu-ți fă nicio grijă de la acest lucru.

| FamilyRun explică:

Am fumat 2 tigari kent.mentol.si am 13 anii.:p

| MegaOmega a răspuns:

Depinde daca erau tigari normale sau cu droguri. Daca erau normale e cam imposibil sa apara abia acum la analize. Dar daca erau droguri este o probabilitate foarte mare de a aparea la analize.

| ilegalnonstop a răspuns:

Cu drogurilaughing:orolling on the floor

| pintexim a răspuns:

Nu iti face griji nu se observa nimic! Dar cati ani ai?laughing

| stephy21 a răspuns:

Sincer...nu cred.eu am fumat mai mult de 2 j inca fumez cu pachetele,...j nikki macar nu s'`a obs vreodatawinkingbatting eyelashes