| RapFan a întrebat:

Aveți vreo idee pe ce criterii se bazează lumea de jos atunci cand judeca un om? Aveti vreo idee daca ei fac si excepții si accepta uneori oameni cinstiti langa ei daca acei oameni sunt de încredere? Daca ii ajuți te ajuta si ei sau tot iti întorc spatele?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima oara cand privim pe cineva creierul i scaneaza fata si cauta sa vada daca o poate asocia cu ceva familiar,asa recunoastem instant un prieten,frate,parinti etc desigur si dupa voce putem recunoste asta
dupa ce creierul a vazut ca e un necunoscut vede daca emite atractie persoana respectiva fizica sexuala atunci simtim placere in creier daca e urata persoana aia simtim degust,spectul fizic conteaza enorm de mult cand vezi pe cineva pentru ca prima intarnire ramane vesnic in creier,apoi dupa ce cunoastem fizic persoana aia avem mici asteptari de la ea care nu le indeplineste si ne dezamagesc le ignoram,dar lumea din ziua de azi e ipocrita, vicleana, rea toata lumea pe profit. toata lumea te ea de fraier profita de tine apoi te uita, de multe ori am patit sa ma ia multi de fraier, e greu sa gsesti ce scrii acolo pentru ca lumea e perversa si rea

| neutrino a răspuns:

Fii te rog mai clar si explica si ceea ce intelegi tu prin lumea de jos, probabil tu fiind o persoana care faci parte din lumea de sus.

| RapFan explică:

Normal ca nu banii contează, ca suflet poate sa aibă oricine.Ma refer la lumea precum cea din cartierele rau famate bucureștene, care te cataloghează drept "fraier", si ma intreb daca ei oare fac excepții sau este "fraier" orice om netrait in acea lume.