| RalucaTyan a întrebat:

Cum le considerati pe acele persoane, care dupa ce le ajuti, iti intorc spatele si uita de tine?

8 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu ştiu, nu mi s-a întâmplat. Evit să ajut oamenii în general.
Dacă mi s-ar întâmpla, nu ştiu ce aş crede, pentru că sunt în stare să fac acelaşi lucru şi cred că l-am şi făcut de câteva ori.

| Chαяtreux a răspuns:

Mi se intampla mereu. Ii numesc oameni normali.

| RalucaTyan explică (pentru Chαяtreux):

Pacat ca e plina lumea de ei. sad

| Any_3777 a răspuns:

O singura data iti pot face asta, si e bine ca sti pe viitor sa te feresti.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le-ai ajutat... dezinteresat, fiindcă așa ai ales, probabil ți-a făcut plăcere să le smulgi un zâmbet. Aceștia, prin întoarcerea spatelui, și-au arătat doar caracterul. Unii nu-l au, asta e! Obișnuiește-te.
Eu m-am învățat să-i ajut pe mulți, dar nu mă uit în urmă să le văd... spatele. Privesc doar înainte.

| Fridăm a răspuns:

Nicicum. Nu mai merită atenţie.

| michelia a răspuns:

Te ajuta sa faci o selectie prin eliminare, a oamenilor valorosi din viata ta, in care merita sa investesti.

| marisha2000 a răspuns:

Paraziti big grin