| tombraiderunderworld a întrebat:

Buna tuturor.
Azi mi-am luat o cartela Orange cu numar. Si pe ea are 5 euro. Bun. Cineva mi-o zis ca prima data cand iti bagi cartela in telefon poti sa-ti activezi doar optiuni cu 4 euro. Dar eu o vreau pe cea cu 5 euro pentru ca are si internet. Deci intrebarea mea este nu pot sa activez pe cea cu 5?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| silviutzu17 a răspuns:

Cand bagi o cartela noua in telefon toate optiunile de 5 euro devin de 4 euro.Normal valoarea obisnuita scade cu 1 euro(ex.5e->4e; 6e->5e).

1 răspuns:
| andreutz a răspuns:

Poti sa activezi si optiuni de 5 euro, atat timp cat nu efectuezi nici un apel si nu dai nici un mesaj ca sa iti consumi creditul initial.