| Sunflower1503 a întrebat:

Este normal sa am senzația de deja vu de mai multe ori pe zi și un fel de deja vu pe care nu știu să îl explic, simt mirosuri pe care doar eu le simt și îmi amintesc de momente din trecut și mă simt exact ca atunci, uneori mi se face somn de la ele, și mirosurile nu le simt cu nasul ci altfel. E ciudat și nu știu să explic asta. Dar aproape în continuu mă simt așa.
Ce e?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ai niste capacitati speciale.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este normal.

| AlexSalling a răspuns:

Si eu am uneori senzatii de DejaVu, destul de des. E inexplicabil, nu ai cum sa aflii de ce ti se intampla. Doar il ai. Trebuie sa te obisnuiesti cu el, asta-i faza.