| me_3408 a întrebat:

Aveti cosmaruri? Visati regulat? Ati visat ceva sa se adevereasca? Ce cosmaruri?

Răspuns Câştigător
| Maria_1984 a răspuns:

Am cosmaruri! Dar nu visez regulat pentru ca ma culc prea obosita si prea tarziu si ca trebuie!
Datorita fricii mele de romi (multe cunostinte au patit) sau chiar si de noi "alb-caucazienii"laughing) visez mereu ca ma alearga cineva pe scarile blocului! Si desi fug cu toata viteza, distanta parcursa echivaleaza cu cativa pasi si nu numai asta:mereu reuseste sa ma prinda de picior sau sa fie mereu in spatele meu!
Am mereu visul asta chiar si cu barbati in varsta! Care incearca sa ma prinda si eu, prinzandu'i intr'un moment de neatentie sau vulnerabilitate incerc sa'i ranesc sa'i "omor" chiar dar loviturile mele par sa nu'i atinga si sa le dea mai multa forta chiar!
Mi'a spus un coleg ca asta inseamna ca nu sunt o persoana rea:adica faptul ca puterile ma lasa brusc cand incerc sa "scap de "agresori"! Asta inseamna ca nu am un suflet macabru, si ca si in viata de zi cu zi, n'as omori nici o musca si nu le'as dori raul nici macar dusmanilor mei!
Oircum de ce ti'e frica nu scapi!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am avut si cosmaruri dar si vise placute. Nu am avut vise care sa se adevereasca. De obicei oniricul tine la mine de chestii extreme, ori dezamagiri astronomice ori perfectiunea idealista in iubire.

| デイダラくん a răspuns:

Mie mereu mi se adeveresc visele... aproapehappy
am deja vu mereu...este varsta asta a adolescentei in care nici uh nu jty cine esti happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De doi ani visez ca am niste animale pe care am uitat sa le hranesc si pot muri de foame. ma trezesc in tipete sau cautand animalele prin casa.

| raluka_3639 a răspuns:

buna.happy asta i se poate intampla orkui asa ca nu te speria... poate e din cauza ca te uit la multe filme de groaza sau stiu eu iti imaginezi tot felulu de lucruri care exista doar in imaginatia ta happy
da si eu am visat de mai multe ori lucruri care sau adeverit si chiar nu stiu sa dau o explicatie pentru asabig grin :*