| alisa05 a întrebat:

Aveti cumva, va rog, un site de fotomodele unde poti sa te inscri, dar unde nu e nevoie sa te duci la cursuri sau casting sau sedinte foto, un curs unde doar trimiti poze cu tine si iti fac un fel de paginuta proprie ...pe site`ul lor. Adica sa apara pozele mele acolo dar eu sa nu ma prezint personal. cred ca intelegeti :* sau daca nu stiti desta, un site care sa trimit poze si sa le modifice ei, sa para ca sunt la o sedinta foto? dau fuuunda! love struck

1 răspuns:
| alle332 a răspuns:

Nooope nu exista cauta concursuri de genul pe facebook este unul nou numit culorile vietii tot un fel de casting cu poze este online