| CODEX a întrebat:

Aveti multe haine in garderoba? nu stiu de ce dar desi multi prieteni imi zic ca am destule parca niciodata nu imi ajung. La fel si cu incaltamintea. desi am vreo 4 perechi de tenisi. paraca tot nu imi ajung. In fiecare zi ma imbrac altfel. Parca mi-e greu sa port si azi ce am purtat ieri.
Cum rezolv problema? laughing
Si da. voi cum stati cu hainele?

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu am o gramada de haine si niciodata nu imi ajungsigh te inteleg, crede-ma.

| JeSa a răspuns:

Am multehappy, ultima dată a trebuit să-mi cumpăr şi un alt dulap...eh(!) nu cred că te poţi abţine de la "ele", că îs o necesitate,,, presupun doar, când vei fi la casa ta, şi vei avea proprii "copilaşi", bănuiesc că atunci, vei renunţa la anumite "tabieturi", să le spun aşa... în rest sănătate, ca să ajungi (tu)/să le faci tongue pe toate!

| bianca a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si miesigh
niciodata nu consider ca am suficiente haine si mereu simt nevoia sa imi cumpar altele si altele.
cum strang cativa banuti ma duc si imi iau haine cat de multe.
cred ca e un "defect"al fetelor
sincer...nu stiu cum sa te sfatuiesc sa scapi de el.:-s

| me_3408 a răspuns:

Eu am prea multe sad Vreau sa zic ca nici nu am cand sa le imbrac big grin

| Aries90 a răspuns:

Idem la mine. sigh Stii vorba aia : " dulap plin de haine, si nimic cu care sa ma imbrac " laughing

| alina_4026 a răspuns:

La mine cel mai important lucru a fost mereu hainele, cum iese ceva nou la moda a 2 zi si eu umblu prin magazine ca sa-mi cumpar.Sint nebuna dupa rochii si incaltaminte inalta cu toate ca am 1.82.Eu am o multime de haine, eu foarte des imi inoiesc garderoba.Acest lucru insemna ca ne iubim pe noi insine si vrem mereu sa aratam bine.Nu vad absolut nimic rau in acest lucru, cind ne vom imbraca dragut daca nu acum, asa ca trebuie sa aratam mereu bine.Succes.

| myrazvy a răspuns:

Tu ce faci te lauzi?

| CODEX explică:

Da pentru fete stiu ca e asa. dar eu is baiat si nu scap de obsesia asta pentru haine laughing, mereu pasionat sa arat bine. si totusi niciodata nu-i de ajuns laughing.

oare sa incerc sa ma obijunesc cu idea. sa incerc sa scap de ea
sau e ceva normal si sa las obsesia in cotinuare sa ma domine happy