| DydyBD a întrebat:

Aveti o cea mai buna prietena/un cel mai bun prieten?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu,nu am.Am avut candva, dar acum nici nu ma prea baga in seama, nu i-am facut nimic rau, doar ca are prieteni noi.Asta e,sa stea cu cine vrea,nu imi mai bat capul.
Este foarte greu sa iti gasesti un prieten bun, care sa iti fie alaturi si sa poti merge la el cand vrei, sa mananci, sa dormi, sa faceti multe fara sa fiti rude.

| neutrino a răspuns:

Ma bucur de aceasta fericire a vieti: am asa ceva!

| T0T a răspuns:

Intr-un fel.

| danay72 a răspuns:

Da,iar pentru a intretine o astfel de prietenie e nevoie de sinceritate, efort si devotament.Pe situl jw.org sectiunea adolescenti sunt articole utile in aceasta privinta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, am. Suntem prietene adevărate, nu cum au spus alții la comentarii.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Acum e la moda sa spuna toate "ea e my bff" dar ..multi mor iar in viata nu au avut un prieten ADEVARAT.
Si inca ceva fetelor...nu poti numii "SYS" daca ai vazut o decat in poze pe facebook sau sa ii spui "LY" daca nu simti.

| forthewicked a răspuns:

Am două orietene foarte bune :33. Pe una o cunosc de 6 ani, iar pe cealaltă tot la fel, dar de 3 ani am început dă ne înțelegem și mai bine :33. Și sunt bucuroasă că mă ajută cu orice și mă ascultă :3. Suntem ca niște surori.

| VanillaJaguar a răspuns:

Nu.
Câteaodată chiar e nasol, dar pot trăi cu asta.

| catty22 a răspuns:

Am avut....candva...dar prietenii vin si pleaca, chiar si acei adevarati crying(