| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Voi aveți un cel mai bun prieten /prietena? Sdica si persoana respectiva sa va considere pe voi ca fiind cel mai bun prieten / prietena? Adica sa iesiti pe afara sa discutați zilnic etc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da. să ne vedem și discutăm zilnic nu putem din cauza nepotrivirii de programe de muncă, dar când ne sincronizam cu liberele mereu vorbim și ne vedem

| alexalx1234 a răspuns:

O fata, dar si-a facut relatie si a uitat de mine.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Da, big grin prietenul din poza de profil. happy (nu cel în carouri, acela sun eu happy ) Mă bucur că am pe cineva ca el și ne înțelegem foarte bine. Nu știu dacă mă consideră cel mai bun prieten al meu, dar eu, da. big grin La biserică mă pun lângă el. Nu e trădător ca alții din trecuta.winking Funda? big grin

| SilviaChiriac a răspuns:

Acum nu am, dar am avut