| Cretaker a întrebat:

Hey userilor TPU...de ce nu aveti prieten/prietena?

Fiti sinceri, lol.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cererea e mai mare ca oferta.Cauza principala a disparitiei baietilor "buni"smug

| JustMe a răspuns:

Imi place viata single. Adica, imi place sa ies cu cine vreau cand vreau, sa fiu independenta, sa am timp pentru prieteni si distractiehappy

| Pho3nix a răspuns:

Vrei sa fi tu cupidon?

| Narfundo a răspuns:

Ai crezut tu altceva Cretaker...tongue.Fiecare cu ale lui acum nalaughing.

| Anelisse a răspuns:

Sincer.nici eu nu stiu. adc au fost atatia baieti care m-au intrebat daca vreau sa fiu cu ei, si i-am refuzat pe toti si nu stiu dc,, acum mi-am dat seama.ms pentru intrebare, m-ai facut mai realistakiss

| Cretaker explică:

Si eu care credeam ca e din cauza jocurilor video.

| IIIx333III a răspuns:

Pentru ca sunt foarte pretentioasa in ceea ce priveste baietii...laughing

| Face2face a răspuns:

Momentan nu mai vreaubig grin. Si nici nu prea am mai iest cu fetele. Deci nu am avut cand sa imi fac unul.winking. Pup

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Nu am prieten pentru. ca nici el nu ma are pe minehappy

| Bastet a răspuns:

Din cauza ca iti raspund la intrebare waiting

| Pinkyyy;x a răspuns:

Fiecare la momentul potrivit. eu inca n-am gasit pe cineva potrivit pentru mine. timpul le rezolva pe toate :*

| maduts a răspuns:

Nu l`am gasit ink pe fat-frumoslaughing

| Marijuanaro a răspuns:

Pentru ca toti baietii sunt handikapatyoh go on, day dracu

| little_dy a răspuns:

Hmm...momentan nu ma suport nici eu rolling on the floor asa ca nu vreau sa chinui pe nimeni tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar 11 ani laughing