| Bufta a întrebat:

Ce ati dori sa aveti in orasul vostru ca punct de: distractie, pierdut vreamea, tot ce va trece prin mintehappy?
Va rog sa precizati si varsta!

4 răspunsuri:
| alexhandsport a răspuns:

Un mall

| Aaxell a răspuns:

Un parc cu multi copacii, leagane si balansoare pentru copii, standuri de inghetata si suc. In general copii petrec timplul liber in parc, iar parintii cand ies, ies impreuna cu ei. Cred ca in general atractii pentru copii. PS nici adolescenti nu se supara ca sunt leagane acolo, cateodata sunt mai rau ca si copii.hee hee

| crissucrissucrissu a răspuns:

Am 20 de ani..si m-as distra daca as avea marea in bucuresti..ar fii coool laughing

| Bufta explică:

Dau funda la cele mai bune idei