Janina
| Janina a întrebat:

In orasul vostru a ajuns ziarul adevarul de seara?
ce parere aveti despre acest ziar?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii ce e tare in ziarul asta? Ca are mai mult articole pe care editorii nu le-au crezut destul de bune sau interesante ca sa ajunga in editia "mare". Si, lasandu-le la o parte pe cele pline de greseli si absurditati, gasesc uneori articole interesante, despre intamplari pe care le-as numi "stirile de ieri" adica nu neaparat incitante, ci interesante prin esenta lor. Asadar il caut de cate ori plec de la serviciu si, daca nu e prea devreme sau prea tarziu, il citesc cu placere in tramvai spre casa.

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Exista.
Foarte buna si apreciez ideea aceasta.

| borsec a răspuns:

Da a ajuns si in Bucuresti se distribuie gratuit la metrou si in statile de tramvai. E interesant ziarul.

| DenissaDeea a răspuns:

Da la mine in oras a ajuns de un an ziarul, am o parere foarte buna si mi se pare un ziar local interesant.

| sergiu25bc a răspuns:

Si la Bacau este, si am vazut 1 coleg care este si cantarethappyin acel ziar avea si poza luihappy

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Este un ziar foarte bun si sunt abonata online la el.Este un ziar local foarte bun.

| alexam a răspuns:

L-am vazut in Sibiu, mi-a placut, e adevarul local, din cate am vazut! happy

| Bianca26bb a răspuns:

Cica a aparut, dar eu nu le am cu ziarele. So, nu stiu big grin
Dar, din cate am auzit, este interesant.happy

| carmenzo a răspuns:

Da a aparut. e misto si relaxant.Pe langa toate astea e si gratistongue