| DyDy_3450 a întrebat:

Hey baieti...va plac fetele foarte timide? Ce parere aveti de ele?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loveyourself a răspuns:

Salut,eu sunt fata si sunt si eu putin timida, iar daca as fi baiat....as prefera cele timide da nici foarte timide incat sa scoata un cuvant odata la 2 ore! depinde de baiat oricumhappyfunda?

| Crucified a răspuns:

Eu sunt putin timida dar nu cu aere de fata gingasa, sunt mai baietoasa! ma place un baiat!

| Kramerwalt a răspuns:

Poate sa fie si timida si cum o fi, daca eu o iubesc cu adevarat nu conteaza asta. stii cum se spune ca nu-i frumos ce e frumos e frumos ce-mi place mie!

Răspuns utilizator avertizat
| richarddawkins a răspuns:

Alea sunt adevaratele vipere alea timide nu generalizez dar asa e

| Andreea_Monica_1978 a răspuns (pentru richarddawkins):

De fapt mie mi se pare ca viperele sun cele excesiv de indraznete si de obicei cele foarte indraznete sunt cele fitoase si nesimtite big grin fetele sunt timide deoarece au frica de a nu spune ceva gresit si sa se faca de ras sau asa ceva

| popmirgea1999 a răspuns:

Waiii :X
deci cand vad o fata timida(ceea ce se intampla foarte rar) imi vine sa o strang in brate si sa o pupacesc acolo toata :X:X

Sunt cele mia dragute :X:X
ce n.as da sa am si eu o prietena asa :X:
cred ca as iubi.o mai mult ca viata mea.
fetele timide sunt cele mai dragute.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Timida oricum o fi!
da sa un lucru sa fie:
Buna sa fie!

| DaRyuSN a răspuns:

Nu imi plac fetele foarte timide de la care trebuie sa scoti cuvintele cu lingurita.
Cele timide au ceva aparte pentru ca de obicei cand se ataseaza de o anumita persoana pun foarte multe sentimente iar dupa incep sa isi de a drumul si sa devina chiar ok!

| MessiTheBest99 a răspuns:

Mie imi plac sincer mia mult cele timide pentru ca ele nu comentiaza nu te cerceteaza nu sunt geloase nu te ciarta sau faci scandal si ai o relatie lunga pund?big grin

| Morder a răspuns:

Mie imi plac alea care rosesc la fata cand sunt jenate:* imi vine sa le manancbig grin nici chiar exagerat de timide dar totusi decat pfffai ca cine is eu si toate fitele astea...

| popmirgea87 a răspuns:

Mai bine timida si linistita decat curva, fitoasa si mai stiu eu ce...winking

| Ionel_Ionel_Nadre_1983 a răspuns:

Da, mie imi plac, deoarece cele timide mi se par si cele mai iubitoare, te iubesc cu adevarat, nu ca alea cu fite care stau cu tine pentru bani sau alte lucruri.Mi se pare ca fetele timide iubesc cu adevarat.